אנגרמה- אימון והדרכה - בלוג
 

בלוג

 
אני מאמינה שניסים והזדמנויות נמצאים עבורנו כל השנה, מתקיימים במציאות שלנו, אבל לא תמיד אנחנו נמצאים בנקודה המתאימה, בהלך הרוח המתאים על מנת לזהות אותם ולחוות אותם.
בשלב מסויים בחיינו, אחרי שעברנו מערכות לימוד כאלה ואחרות, אנחנו מאבדים קצת מהיכולת שלנו להתבונן ובמקביל מאבדים גם מהיכולת שלנו להסתקרן, לעצור ולשאול.
העניין הוא כן להביא את דעתך לידי ביטוי, הדגש צריך להיות על האופן בו נביע את דעתנו כך שהאחר יוכל להקשיב ולקבל את דברינו מבלי להיסגר ולהינעל.
כל שנשאר לי הוא להפסיק להיאחז, לשמוט, להרפות, לשחרר, שומעת את הלמות ליבי החי ופועם בדהרה משתולל, ממהר לעוף באוויר הכוונה והרצון אל הארץ המובטחת ולטעת בה נחלה. 

מדוע כה חשוב לנו להשתחרר? לשם מה? מה יביא עמו השחרור? מה יהיו תוצאותיו? מכאן מגיעה השאלה - מה אנחנו רוצים באמת? 
 
האפשרות שלנו להיות בכל מקום, בכל זמן והחופש שלנו לשנות ולהשתנות, לבחור בלי להתקבע, כל אלה מאפשרים לנו להתחבר לדופק שלנו ושל העולם, להסתנכרן ולמצוא את הטעם לחיינו. 

לא אחת, חלקינו מהססים, נתקעים בצומת, מתבוננים סביב, לא רוצים לבחור באחת כדי לא לוותר על האחרת ולעיתים הרכבת כבר חולפת ואנחנו עדיין עומדים בתחנה, רואים אותה נוסעת, מתרחקת מאיתנו. 
קפצו על הרכבת וצאו אל הרפתקאת חייכם - בחרו ביעד שמדבר אליכם וצאו למסע. 

אני מאמינה שניסים והזדמנויות נמצאים עבורנו כל השנה, מתקיימים במציאות שלנו, אבל לא תמיד אנחנו נמצאים בנקודה המתאימה, בהלך הרוח המתאים על מנת לזהות אותם ולחוות אותם.
כשהיא לפתע מבליחה בך, מגיחה, חזקה או שקטה, זורמת או סוערת, אוחזת בלבך, בבטנך, בראשך, בקצות אצבעותיך, במגע העור בחושים כולם, או אז הכל מתחבר ונהיה לאחד, מתפתחת תודעה חדשה, תודעה משלבת ישן עם חדש, פנים וחוץ. תודעה שהיא מעבר לאני הפרטי המתרחש כאן ועכשיו. 

מעוניינים לקבל את הניוזלטר שלנו אליכם למייל?
+ שלח משוב
 
 
 
בניית אתרים סייטד